پورتالی از دانلود آهنگ جدید | دانلود فیلم | دانلود | دانلود موزیک | عکس | تصاویر | عکس زن | مسائل زناشویی | فیلم |

 

 

آیا بنیامین بهادری نقش اول فیلم جدید داریوش مهرجویی می شود؟

۲۰ آبان ۱۳۹۲
نویسنده:Clip98

آیا بنیامین بهادری نقش اول فیلم جدید داریوش مهرجویی می شود؟

آیا بنیامین بهادری نقش اول فیلم جدید داریوش مهرجویی می شود؟

خواننده آلبوم «۸۵ و ۸۸» ضمن تائید خبر احتمال حضورش در نقش اصلی فیلم جدید «داریوش مهرجویی»، قطعیت حضورش در این پروژه را مستلزم نظر نهایی کارگردان این فیلم دانست. در روزهای گذشته، اخباری جالب توجهی مبنی بر حضور «بنیامین بهادری» در فیلم «اشباح» به کارگردانی «داریوش مهرجویی» در برخی رسانه ها منتشر شد که بازخوردهای جالب توجهی داشت.

برای خواندن این خبری جدید به ادامه مطلب رجوع کنید…

آیا بنیامین بهادری نقش اول فیلم جدید داریوش مهرجویی می شود؟

«بنیامین بهادری» که در روزهای گذشته، به هیچ وجه حاضر به گفتگو و اظهار نظر در این باره نشده بود، در نخستین گفتگوی رسمی اش در این باره، به «موسیقی ما» گفت: «برنامه اى براى حضور در سینما نداشتم. یکى از دوستانم که در پروژه اشباح حضور دارد مرا براى نقشى به آقاى کارگردان معرفى کرده و پس از دیدن عکس هایم از من دعوت شد و بعد از یک ملاقات بسیار آموزنده آقاى مهرجویى خواستند براى تست کمى در اختیارشان باشم، با افتخار پذیرفتم. به هر حال اتودهایى از من پیش ایشان هست و تصمیم اولیه را جناب مهرجویى مى گیرند. »

وی درباره پیش شرط کارگردان و تست دادن برای حضور در این فیلم، اذعان کرد:«اتفاقا من استقبال کردم. خیلی ها فکر می کردند که من قبول نمی کنم و حتی از این پیش شرط دلخور می شوم. ولی راستش از اینکه در مقابل یک استاد سینما امتحان پس دادم، حس خوبی دارم. به هر حال من یک خواننده ام و بازیگر نیستم. به نظرم همه چیز تا الان کاملاً حرفه اى و سطح بالا اتفاق افتاده و بعد از این نتیجه رو به سرنوشت سپردم که اگه برام خوبه بشه و اگه خوب نیست برام اتفاق هم نیفته. مهم دو ساعت برخورد با داریوش مهرجویى بود که از دو واحد تخصصى دانشگاه هم پر بار تر بود.»

در این بین کارگردان سرشناس سینمای ایران، روز گذشته در گفتگویی، درباره حضور این خواننده پاپ گفته بود: « هنوز حضور بنیامین بهادری در «اشباح» قطعی نشده است. به هر حال ما برای نقشهای فیلم سعی می کنیم بهترین گزینه ها را بررسی و انتخاب کنیم. بنیامین هم یکی از گزینه های ما بوده است که ازش خواهش کردم بیاید و تست بدهد. خوشبختانه ایشان هم استقبال کرد. نقشی که باید توسط بنیامین ایفا شود نقشی است که به لحاظ قیافه باید به دیگر بازیگران فیلم بخورد برای همین وجه ظاهری در انتخاب بازیگر این نقش، مهم است. البته شغل این نقش خوانندگی نیست یعنی ربطی ندارد به شغل حرفه ای بنیامین.»

حضور مهتاب کرامتی، حسن معجونی و مهدی سلطانی در فیلم «اشباح» تاکنون قطعی شده است. محمود کلاری نیز به عنوان فیلمبردار و نظام الدین کیایی به عنوان صدا بردار در این فیلم حضور خواهند داشت.

«اشباح» یک ملودارم اجتماعی است کة فیلمنامه اش توسط «داریوش مهرجویی» نوشته شده و «جهانگیر کوثری» تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

تازه ترین فیلم داریوش مهرجویی در هفته های آینده وارد مرحله فیلمبرداری می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

download
    

اطلاعات نویسنده

نوشته شده توسط :Clip98 | تعداد مطالب : 1225مطلب

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز: امیدوارم رسانه تصویری کلیپ 98 با ارائه ی جدیدترین آهنگ ها ، کلیپ ها ، سریال ها و فیلم ها به صورت صد در صد رایگان بتواند رضایت شما کاربران عزیز را جلب کند.

پاسخ دهید